Нереально 
висока  
швидкість!

Тільки уяви! Відео онлайн в форматі 4К не зависають. Фільми та ігри можна скачувати за кілька хвилин. Робота в Інтернеті швидка і комфортна. Великі файли блискавично закачуються на файлообмінник. Це не просто “краще”. Це круто!

4k відео не зависає
10 Гб качай за 2 хв
Усім вистачає wi-fi
10 Гб качай за 2 хв

1GiG

Смарт-Пропозиції

Надаємо послуги доступу до мережі інтернет і цифрового телебачення на території Одеської області.

Інтернетдля Дому

від150грн

Тільки якісний Інтернет-зв'язок

Наші послуги дозволяють використовувати безмежні можливості інтернету та відкривати захоплюючий світ цікавого телебачення не виходячи з власного будинку.

Послугидля Бізнесу

від500грн

Корпоративним Клієнтам

Компанія VOLSNET надає високошвидкісне підключення інтернету для офісів, підприємств, організацій використовуючи сучасні технології побудови мереж.

Підключитися до Інтернету
Простіше Простого

Крок 1

Натисніть “Підключити” під обраним тарифом або замовте зворотній дзвінок.

Крок 2

Оператор підтримки передзвонить вам. Відповість на всі запитання, допоможе

Крок 3

Майстер прийде в призначений час. Налаштує обладнання та підключить.

Крок 4

Ось і все. Підключитися швидко, а інтернет ще швидше!

Приватний. Захищений. Швидкий

Інтернет, Який ви Заслуговуєте

Нереально Висока Швидкість!

Одне рішення Двох питань

Цілодобовий високошвидкісний Інтернет і надійний доступ до кабельного телебачення за доступною ціною

50Mbit + TV

за
  • 190грн
    / міс.

Безлімітний інтернет  

Більше  200 каналів

100Mbit + TV

за
  • 240грн
    / міс.

Безлімітний інтернет 

Більше  200 каналів

1Gbit + TV

за
  • 280грн
    / міс.

Безлімітний інтернет  

Більше  200 каналів

Провайдер Цифрового Телебачення й Кіно

Бібліотека з тисячами преміальних фільмів, мультфільмів та серіалів для всієї родини, які Ви зможете переглянути в будь-який момент.

Доступні в різних форматах HD

Примітка: для підключення цифрового ТБ вам буде потрібен не лише кабель провайдера, а й інші пристрої — такі як тюнер (ресивер) або CAM-модуль.

Відгуки Клієнтів

"С учетом того, что я работаю из дому, то вопрос интрнет-доступа особенно актуален. А так как сейчас часто переговоры ведутся по зуму, то вжно, чтобы они не прерывались. Так просто было когда-то у меня. Так вот - хочу сказать, что пока я вообще не столкнулась ни с одним "затыком" связи. "
Олександра
м.Одеса
"Я - дизайнер і працюю на фрілансі в основному з графічним матеріалом і зі стоками фото, звідки необхідно качати великі файли хорошої якості. Раніше з цим були іноді проблеми і швидкість завантаження залишала бажати кращого. Після підключення гігабіта я можу працювати швидше - файли завантажуються швидко і з першого разу. Саме воно ця швидкість зараз."
Захар
м.Одеса
"Я був свідком того, як консультанти у нас у дворі ходили з ноутбуком і демонстрували інтернет. Думав, чергова реклама, але вирішив на місяць взяти безкоштовне користування. Знаєте, я відчув різницю, все завантажується дуже швидко."
Михайло
м.Одеса
"Я практикую йогу онлайн, у меня свой мастер и в сегодняшней ситуации мы перешли на такой формат. Но здесь очень-очень важно, чтобы связь не прерывалась, а то небезопасно зависнуть в какой-то позе, сами понимаете. Раньше приходилось с мобильным интернетом , с домашним были проблемы. После подключения Гигабита могу спокойно заниматься."
Любов
м.Одеса
"Да. Наслышан про это нововведение от Волснет. Очень заманчивые условия и предложение хорошее. Решил попробовать, ничего итак не теряю. Скорость в 10 раз выше! Вот пользуюсь второй месяц. Пока полет не то, что нормальный, а стремительный."
Дмитро
м.Одеса вул.Ільфа і Петрова
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
Этот Сайт Защищен
Shield Security