Як захистити роутер від злому: рекомендації для користувачів

Безпеки доступу в Інтернет і захисту роутера від злому приділяється не так багато уваги. Рядові користувачі не замислюються про наслідки і безтурботно ставляться до прихованих погроз з боку хакерів. Але потрібно пам'ятати, що бездротовий маршрутизатор являє собою міні-комп'ютер. Необхідно заздалегідь подумати про те, як захистити Вай-Фай роутер від злому, поки не довелося пошкодувати про не прийнятих вчасно рішеннях.

Від Вас потрібні прості дії. Навіть якщо не знаєте, як захистити свій роутер від злому, скористайтеся порадами:

  1. Встановіть пароль для входу в налаштування пристрою.
  2. Постійно оновлюйте прошивку маршрутизатора.
  3. Забороняється відключати функції, які активовані за умовчанням (брандмауер, міжмережевий екран, антивірусний захист та ін.).
  4. Міняйте пароль доступу до Мережі Wi-Fi.
  5. Перевіряйте, чи немає чужих пристроїв серед підключень до Вашого роутера. Сусіди нерідко користуються відкритими Мережами.

Дотримуйтесь рекомендацій і будьте напоготові. Знаючи, як захистити Wi-Fi роутер, Ви максимально убезпечите свої дані.

Як захистити роутер: прості способи для всіх

Домашній комп'ютер не представляє інтересу для хакерів. Звичайно, якщо Ви не публічна особа. Але скористатися відкритою точкою доступу жадають і любителі халяви, і шахраї. Як захистити роутер від атак, розглянуто вище. Тепер докладніше.

Встановлюючи пароль, не використовуйте дату народження або домашня адреса. Надійний пароль нелегко запам'ятати і не зовсім зручно вводити. Але краще обмежити себе в комфорті, ніж надати доступ до Інтернету сусідам з усього будинку.

Як захистити роутер від вірусів за допомогою оновлення прошивки? Справа в тому, що розробники вдосконалюють систему, поліпшують її роботу і підвищують рівень безпеки. Активні за замовчуванням функції встановлюються спеціально для захисту від стороннього втручання. Якщо Ви мало в цьому тямите, то не виймайте їх самостійно. дані.

Пароль доступу до Wi-Fi потрібно міняти регулярно. Це дозволить захиститися від злому і виключити втручання тих, хто вже користується Вашої Мережею. Перегляньте всі способи і дізнайтеся, як поставити захист на роутер, щоб зберегти свої

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
Этот Сайт Защищен
Shield Security