Виділена ІР-адреса

Якщо ви є власником великого веб-ресурсу, вам слід подумати про статистичний ІР. Додаткова IP-адреса для веб-сайту – це унікальна статична ІР-адреса, яка залишається незмінною після вимкнення та перезавантаження роутера, що дозволяє паралельно підключати кілька різних пристроїв.

Послуга, необхідна для отримання прямого доступу до веб-ресурсу та ефективної роботи із сертифікатами SSL. Динамічна IP-адреса постійно змінюється через оновлення DNS-домену, внаслідок чого ресурс перетворюється на 1-2 дні.

Значущою також є можливість підключення та створення сертифікатів SSL, якими користуються, наприклад, як великі корпорації та сервісні інтернет-магазини, так і невеликі ресурси.

Додаткова IP-адреса підійде для підключення Інтернет-пристроїв і звичайних користувачів, які хочуть відмовитись від інших клієнтів, що провайдерують через робочі або особисті мотиви.

Зовнішня статична IP і її переваги

Додаткова IP-адреса підвищує безпеку для веб-сайту та його користувачів. Їх ціна не така велика, як прайс на послуги фахівців, які будуть відновлювати ресурси, його репутацію та очищення від вірусів.

Чи потрібна виділена IP? Однозначно. Окрім перерахованих вище переваг, білий IP має такі плюси:

Головне, для чого потрібна ця послуга – це забезпечення ресурсів безперебійної роботи, 24-годинної доступності та захисту інформації.

Де можна замовити і придбати білу IP-адресу?

Замовити послугу достатньо просто – потрібно просто зв’язатися з нами за номером (044) 500-03-03, залишити заявку на сайті.

Дізнайтесь, чи включає обраний вами тарифний план додаткової ІР-адреси, на його сторінці. Сплатити вартість послуг можна з бонусного рахунку.

Готові до підключення? Викликайте майстра!

Ми намагаємось максимально спровокувати процес підключення для Вас. Наші майстри знають «на лінії» кожного дня з 08:00 до 22:00, тому підключити телебачення або цифровий порт можна швидко та зручно для вашого часу

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
Этот Сайт Защищен
Shield Security