VolsNet - це...

Оптичні магістралі, локальний Ethernet, GEPON і не тільки...

0 +
клієнтів
0 км
кабелю
0 років
досвіду
Спектр сучасних сервісів, таких як широкосмуговий Інтернет, IP-телебачення, SIP-телефонія та інших, на базі власної NGN-мережі. При створенні мережі використовуються технології FTTH («Оптоволокно в квартиру»), FTTB («Оптоволокно в будівлю»), технологія IPoE (IP over Ethernet).

Причини

чому нас обирають

Надаємо послуги як у багатоквартирних будинках, так і у приватному секторі
Послуги як для фізичних, так і для юридичних осіб. У житловому та нежитловому фонді
Мінімум «паперових» формальностей. Там, де це можливо, працюємо за публічними договорами
Не віримо у «коллекторів» та «вибивання» міфічних боргів. Надаємо послуги виключно по передплаті
Оперативно реагуємо на збої у роботі мережі та працюєм, щоб звести до мінімуму їх кількість
Надаємо підтримку у телефонному режимі 24/7. Без перерв та вихідних.

Ключові переваги мережі VolsNet

Часті питання

Ви можете оплатити рахунок: Інтернет-системи прийому платежів; Системи мобільних платежів; Платіжні термінали; Мережи магазинів; Каси банків.

Однією з найпоширеніших причин відсутності інтернету є несвоєчасна або неповна сплата за послуги. Тому ми завчасно щомісячно надсилаємо смс-повідомлення з нагадуванням про абонплату та сумою необхідного платежу. Радимо також перевіряти баланс у «Особистому кабінеті».

На певний час може зупинити роботу сервісу пошкодження на лінії. В такому разі наші фахівці завжди намагаються швидко усунути несправності та оперативно відновити роботу, але термін залежить від серйозності пошкоджень мережі чи обладнання.

Так, Ви можете взяти в оренду модем. Поточну вартість оренди модему Ви можете знайти в розділі «Тарифи».
Особистий кабінет – Ваша персональна захищена web-сторінка, на якій можна отримувати відомості про платежі та нарахування, довідкову інформацію, управляти, замовляти послуги, подивитися свій трафік і т.д. Для користування Особистим кабінетом Вам достатньо знати логін і пароль, які Ви отримуєте при підключенні. Увага! Логін і пароль є секретною інформацією і не повинен передаватися третім особам. Якщо Ви хочете змінити пароль – скористайтеся Особистим кабінетом. Якщо Ви втратили або забули пароль і логін до Особистого кабінету, Вам необхідно звернутися до Центру продажу та обслуговування абонентів. Пред’явивши документи, що підтверджують право на отримання цих даних (паспорт або договір) Ви отримаєте копію логіна і пароля або зможете замінити їх.

Змінити тарифний план можна декількома способами:
– самостійно в Особистому кабінеті (тільки для користувачів послуги доступу до мережі Інтернет) – використовуючи послугу «Персональний код» – звернувшись з письмовою заявою до Центру продажу та обслуговування абонентів. Зміна тарифного плану вступає в силу з моменту зміни.

Слід пам’ятати: – зміна існуючого тарифного плану за умови переходу на тарифний план з більшою абонентською платою безкоштовна; – вартість зміни тарифного плану за умови переходу на тарифний план з меншою абонентською платою – 35 грн. з ПДВ.

Домашні Інтернет ТарифиПочинаючи від 159грн
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
Этот Сайт Защищен
Shield Security