Сервіс для клієнтів

Якщо у вас щось не працює, або якщо ви працюєте, що не працює - вам потрібен сервіс.
Сервіс - це звернення за допомогою контакт-центру, або ж у іншому вигляді, до майстра, який Вас обслуговує.
Сервіс для основних видів послуг безкоштовний. Є нюанси, наприклад, коли ваш кіт пошкодив ваш кабель, але вони зрозуміли і легко приходять життєвою мудрістю.
Тому, за найменший підозр, що щось не йде так, як звично йти, без якихось кількості та зволікань - викликай майстру
Проте, не слід забувати, майстри не чарівники. Вони містять і можуть багато чого, але далеко не все. Наприклад, знайдіть айпі версії шість на Убунту змогли далеко не кожен майстер.

Куди звертатись?

Телефони контакт-центру об'єднань в єдиній системі, через це мобільного, будь-якого питання можна телефонувати для будь-якого з наявних номерів телефонів. Мобільні номери призначені більше для тих, кому з якихось причин незручно телефонувати за міський номер.
У Facebook також можна задати цікаві запитання та отримати відповідь або допомогу від консультанта контактного центру. Проте цей спосіб не такий швидкий, як за телефонами.

Як викликати майстра?

Найефективніший та найшвидший спосіб - за телефонами контакт-центру. Ще можна залишити повідомлення у Фейсбуці або ж у особистому кабінеті, але це набагато довше.
Звісно, Ви можете зателефонувати просто майстру. Але майстри відповідають на дзвінки коли на чергуванні, але не на драбині, та мають вільни руки. Тож, якщо виникло питання - краще за все одразу ж звернутися до контакт-центру.
Контакт-центр працює цілодобово.

Коли прийде майстер?

Якщо проблема потребує пристуності на місцевості або ж напруження інженерної думки, роботи проводяться з 8 до 22, без вихідних. Такий підхід зумовлений виключно складнощами роботи у льохах та на горищах у темну частину доби.
Зустрічається таке, що проблема знаходиться не поза зачиненими дверима Вашого приміщення та досить ймовірно, що відремонтують без Вас. Але, оскільки впевнитись, що її вирішено повністю можете тільки Ви, то, у разі, якщо буде потреба у Вашій присутності або сприянні - з Вами погодять зручний для Вас час.

Потрібна допомога? Викликайте майстра!

Ми намагаємось максимально спровокувати процес підключення для Вас. Наші майстри знають «на лінії» кожного дня з 08:00 до 22:00, тому підключити телебачення або цифровий порт можна швидко та зручно для вашого часу

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
Этот Сайт Защищен
Shield Security