Кабельне від VolsNet - ЦЕ ..

АНАЛОГОВЕ ТБ

75 каналів у аналогу

Класичний формат кабельного телебачення. Не потрібно додаткове обладнання – для перегляду підійде будь-який ТВ-приймач.

Для підключення використовується коаксіальний кабель – його ще клічуть «антенним». Більшість телеприймачів (за винятком, мабуть, телевізори, які мають дуже специфічні модифікації) підтримують цей формат сигналів, тому склади з перегляду не вимагають відповіді.

Але є й недоліки формату – кількість каналів в аналогу обмежена 75 (77) каналами. Це технічна межа формату. Також, зображення високої якості (HD, 4K та ін.) В аналоговому форматі не можна побачити.

ЦИФРОВЕ ТБ

130+ каналів у DVB-C

Цифрове телебачення. Більше сучасного формату телевізійного мовлення, порівняно з аналогом. Для перегляду вже потрібно додаткове обладнання – тюнера.

Тюнер може бути вбудованим у телеприймач. Якщо ні – його можна буде придбати окремо. Для підключення використовується той самий коаксіальний кабель, що є для аналогового ТБ. Більше того, сигнали «аналогу» та «цифри» означають тим самим кабелем «пліч про пліч» – тим прокладати окремий кабель для аналогу та цифрового ТБ не знадобиться.

Каналів – 100 та більше. За допомогою цього формату можна вмістити версії каналів у високій якості (HD).

IP-ТЕЛЕБАЧЕННЯ

130+ каналів у IPTV

Цифрове телебачення. Найгнучіший із усіх доступних форматів. Для перегляду потрібний комп’ютер, смартфон або ж Smart TV. Можна розподілити ще на звичайному телебаченні, але в цьому випадку знадобиться спеціальна допомога.

Для членства – потрібно бути підключеним до цифрового порту VolsNet. Для підключення використовується звита пара. У окремих випадках (наприклад – у приватному будинку) сигнал можна отримати також за оптичним кабелем.

Каналів – понад 130. Технічних обмежень на кількість каналів немає. Якщо є підписка на цифровий порт – можна розподілити ще й канали інших установців або провайдерів, які мовляють через IP.

Телебачення без прихованих тарифів

Навіть якщо Ви одночасно дивитесь усі три формати, розмір абонплати залишається незмінним
Під час підключення декількох ТВ-приймачів Ви сплачуєте лише за роботи з підключення - абонплата не змінюється
Потрібна допомога із налаштуванням телевізора? Допоможемо із налаштуванням без додаткових оплат