Як дізнатися свій IP-адресу: прості способи і онлайн-сервіси

Щоб визначити IP-адресу, не потрібно бути професіоналом у сфері IT-технологій або хакером. Є кілька простих способів дізнатися Internet Protocol на своєму пристрої або на чужому. Айпі-адресу використовують для віддаленого підключення до комп'ютера. Його доведеться повідомити для доступу в захищену мережу, так як перевірка IP - це поширений спосіб перевірки і захисту від зломів. Деякі вважають за краще приховувати свій ідентифікаційний адреса, тому його необхідно навчитися обчислювати.

Як дізнатися свою унікальну адресу

Перш ніж приступимо до пошуку унікального числового ідентифікатора, дізнаємося, що це за параметр і в якій формі він представлений. У глобальній Мережі, що працює по протоколу TCP / IP, кожному пристрою присвоюється унікальний адресу. Це код, який представляє собою 32-бітове число. Щоб спростити його використання, вдаються до еквівалентів чотирьох восьмибітних чисел, які між собою розділяються точками. Типовим прикладом є 192.168.0.3.

Дізнатися айпі адресу

Щоб визначити айпі-адресу передбачено кілька способів:

  1. За допомогою командного рядка. Після натискання комбінації [Win] + [R] відкриється вікно, в якому потрібно ввести команду «cmd». Після підтвердження вибору, вкажіть «ipconfig». В поле «IPv4-адрес» з'явиться унікальний числовий ідентифікатор пристрою.
  2. За допомогою команди ncpa.cpl. Її потрібно ввести в рядку, яка з'явиться після натискання клавіш [Win] + [R]. Виберіть тип з'єднання. Після цього в графі «Подробиці» можна знайти IP-адресу та іншу інформацію.
  3. За допомогою онлайн-ресурсів. Багато сервісів пропонують безкоштовно дізнатися унікальний ідентифікатор відразу після переходу. Прикладами є: WhatIsMyIP.com, 2ip.ru та ін. У таблиці запропоновано кілька найбільш популярних, а також описані їх можливості:

2ip.ua - розпізнає IP, ОС, країну, місто, провайдера. Визначає IP будь-який веб-сторінки

WhoER - знаходить IP, провайдера, версію ОС і браузер, місто, наявність флеш-плеєра, Java, куки і т.д.

Speedtest - обчислює швидкість інтернету, IP

HideMy.Name - дізнається IP, версію ОС, браузер і розташування, аж до міста

Вище перераховані способи, які дозволяють дізнатися, яку адресу присвоєно комп'ютера. Однак багато провайдерів при підключенні інтернету надають своїм користувачам динамічні або змінні адреси, тому при перевірці пристрою після виходу з мережі або тимчасового відключення, числові комбінації не збігатимуться.

Важливо! Зовнішній адреса можна встановити тільки за допомогою останнього способу.

Дізнатися айпі адресу

Чи можна поміняти IP-адресу

Для зміни зовнішнього IP можна:
  1. 1. Підключити пристрій до нової мережі (наприклад, до Wi-Fi в громадському місці або в офісі). Вимкніть і заново запустіть роутер - якщо адреса динамічний - то він зміниться.
  2. 2. Встановити VPN і поміняти країну розташування.

Користувачі провайдера VolsNet можуть скористатися послугою «підключення статичного адреси». Це дозволить завжди ідентифікувати комп'ютер по одному і тому ж унікальним кодом.

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
Этот Сайт Защищен
Shield Security